Odličovací pratelný tampon, Heřmánkování, Ø 8,5 cm, 1 ks

Ušetřete za nákup jednorázových vatových tamponků z drogerie. Ekologické pratelné odličovací tamponky s bylinkovým motivem z bio bavlněného beránka pro všechny ženy, ať potřebují odstranit make-up nebo si zpříjemnit ranní a večerní čistící rituál. Po použití jednoduše vyperete s dalším prádlem. 

30 Kč
Skladem

Každodenní pohlazení pro Vaši pleť... OdličOčka "Heřmánkování" s nadýchaným a heboučkým bio bavlněným beránkem a jemným bylinkovým motivem se stanou každodenními společníky při Vašem odličovacím nebo čistícím rituálu. Ať už jste nositelkami make-upu nebo ne, Vaše pleť si zaslouží každodenní pozornost a maximálně jemnou péči. Pomocí našich odličovacích pratelných tamponků bude pro Vás čištění pleti hračka a oblíbenou částí dne, na kterou se budete těšit.

Rozměry:

ø 9 cm

Složení:

rubová strana s motivem: 95 % bavlna a 5 % elastan, lícová strana: 100 % bio bavlněný beránek. 

Počet ks v balení:

1

Údržba:

Použité tamponky odkládejte na stranu do přiloženého síťového sáčku a dejte je prát do pračky s ostatním prádlem. Perte je při teplotě 40°C. Poté je můžete dát uschnout na topení nebo na sušák. Můžete i krátce přežehlit lícovou stranu s beránkem žehličkou pro dodatečnou dezinfekci. Nedoporučujeme používat chemické čištění.

Upozornění:

Foto je pouze ilustrační, finální rozložení motivu je vždy podle toho, jak vyjde výsek kolečka a není předmětem reklamace.

 

Vyrobeno s láskou a maximální pečlivostí v ČR.

 

Nepřehlédněte: nově u nás v obchůdku můžete zakoupit  i výhodnou sadu po 7 ks nebo variantu s praktickou kapsičkou na prstíky, díky které se s tamponkem lépe pracuje.

Jméno značky: Odličočka
Kategorie: OdličOčka klasická