O nás

132442938_161840799026539_3765539417940328849_n (1)BABY, ty změníš svět...
 
Vybavil se mi teď rozhovor z Hříšného tance.
 
Baby je bezva a stejně tak všichni, kteří mají pro strach - naděláno - uděláno. Ono třeba vstoupit s něčím novým na ''minové'' kosmetické pole, kde už jsou karty dávno rozdané, to chce asi taky velkou kuráž. A ještě k tomu dělat i zdánlivě obyčejné věci jinak, třeba s větším nadšením, s větší vášní a šetrně k příroděTak tu máme naše OdličOčka, která vznikla vlastně nedávno a naše úžasné zákaznice je naprosto milují. Myslíme na náš svět a snažíme se... Aby byl hezčí, hebčí, lepší. Při měnění světa je třeba začít výhradně u sebe a OdličOčka nám to zkrátka umí pěkně decentně připomínat. 
 
A náš příběh pokračuje...
 
OdličOčka se stávají součástí životů mnoho žen. Chtějí si dopřát kvalitní a šetrnou péči o svou pleť. Tím se starají jak o sebe... tak i o svou planetu a šetří přírodu tím, že snižují odpad v podobě vatových tampónků.
 
Tím z celého srdce děkujeme za Váš nákup. Těšíme se na další virtuální setkání.
 
K dalším ženám, které hledají šetrnější cestu ke své péči o pleť... jsou Andy a Eli. Jsou to božské ženy a mají tu neskvostnější kosmetiku. A né tak ledajakou... podívejte se na jejich krásný obchůdek www.anela.cz
 
A proč vám o Eli a Andy píši? Jednoho krásného dne... přesně 4.8.2020 ve 13:07 nám přišla od Eli zpráva, kde se ptá na naše OdličOčka a pomalu a jistě se klube vzájemná spolupráce. Óóóó´... to bylo radosti! A tak začalo naše dobrodružství v podobě navrhování OdličOček pro kosmetickou firmu Anela. Více se můžete podívat zde v odkazu.
 
https://www.anela.cz/spolupracujeme/monika-stackova-modni-navrharka-a-sikovna-svadlena/
 
Kosmetika Anela se stala i mojí součástí. Našla jsem si mnoho úžasných produktů a používám je s radostí a láskou každý den.
A její prospěšné účinky, už na sobě pozoruji a jsem velmi spokojená.

Vaše Moni